התעמלות לילדים

התעמלות לילדים בגילאי (8-3)

הורים רבים מבינים שהאושר של ילדיהם טמון בבטחון העצמי ובעצמאות שירכשו בגיל רך      

התעמלות לילדים בגיל הגן בסטודיו מעברים, עושה בדיוק את זה! בונה בסיס איתן להמשך התפתחותם התקינה והבריאה, בעזרת מכשירי התעמלות מגוונים ומשימות מהנות. 

אבל מה עושים עם ילדים בכיתות א-ב שנמנעים מתנועה בגלל קשיים מוטוריים, רגשיים או חושיים? 

ילדים שמסרבים ללכת לחוגי ספורט כמו כדורגל, בלט או שחייה? איך ניתן לעזור לילדים שחוסר בטחון ותלותיות, או לחילופין, עודף אגרסיביות ואי יכולת לדחות סיפוקים, גורמים להם לבעיות חברתיות, רגשיות ולימודיות הפוגעות בשמחת החיים שלהם.  

האם נגזר על ילדים אלה להיות בשוליים החברתיים? לחיות בלחץ וחרדה חברתית ובתחושת כשלון וחוסר מסוגלות?   

ממש לא!

קראו על השינוי שעשו ילדים שהשתתפו בחוגי ההתעמלות שלנו

הורים מספרים

התעמלות חווייתית לילדים עם דרך מוכחת לייצר פריצות דרך

מה מאפיין את חוגי ההתעמלות לילדים בסטודיו מעברים?

ההתעמלות נעשית בקבוצות קטנות עם יחס אישי כמו גם עם שימת לב למבנה הגופני והאישיותי של כל אחד מהילדים. אין השוואה בין הילדים.   

גישת ההוראה בסטודיו, מבוססת הן על הסקרנות הטבעית של הילדים והן על עולם המושגים שלהם. פיתוח הגוף והמודעות הגופנית נעשים בעזרת מכשירים המגרים לתנועה מאתגרת ויצירתית כמו גם בעזרת משימות תנועה יצירתיות ומגוונות, כך שהילדים משתוקקים לבצע אותן ולא נמנעים מהן.  

באולם ההתעמלות עוברים הילדים חוויות דומות לאלו שהם חווים מחוצה לו למשל, דחיית סיפוקים, שיתופי פעולה, גבולות, פתרון בעיות, תנועה ברצפים ריכוז וקשב, התמודדות עם כישלון ופיתוח תחושת מסוגלות. כך שהיישום בעולם "האמיתי" מתרחש בטבעיות.

השיעורים הינם פרי פיתוחה של ורד איס אפרים, מורה ומטפלת בתנועה, בעלת ניסיון רב שנים וידע מקצועי עשיר בחינוך גופני, במחשבת הגוף ובפסיכותרפיה.

התעמלות לילדים, בסטודיו מעברים,
יוצרת לילדים בסיס לבריאות גופנית ונפשית לכל החיים!

והתוצאות? לא מאחרות לבוא

מה עוד בסטודיו?

שיעורים פרטניים לילדים עם סרבול תנועתי, קושי בוויסות חושי או בעיות יציבה כמו: כתפיים מעוגלות, פלטפוס, ברכי או ברכי איקס, היפו טונוס, היפר טונוס ועוד. ילדים המקבלים שיעורים פרטניים יכולים תוך כדי טיפול או לאחר זמן, להשתלב בקבוצות התעמלות הקיימות.

התחבר.י למועדון של סטודיו מעברים