התעמלות לילדים

חוגי התעמלות לילדים בגילאי 8-3

הורים רבים מבינים שהאושר וההצלחה של ילדיהם טמונים בביטחון העצמי ובעצמאות שהם ירכשו       

זה בדיוק מה שילדי הגן הקטנטנים שלנו רוכשים בשיעורי ההתעמלות אצלנו סטודיו. בעזרת מכשירים ומשימות מהנות וחווייתיות ילדי הגן בונים בסיס איתן להמשך התפתחותם התקינה והבריאה.

אבל מה עושים עם ילדים בכיתות א-ב שנמנעים מתנועה בגלל קשיים מוטוריים, רגשיים או חושיים ומסרבים ללכת לחוגי ספורט כמו כדורגל, בלט שחייה או ג'ודו? מה עושים כשביטחון עצמי נמוך ותלותיות, כמו גם עודף אגרסיביות ואי יכולת לדחות סיפוקים, גורמים להם לבעיות חברתיות, רגשיות ולימודיות הפוגעות בשמחת החיים שלהם?  

האם ילדים אלה נידונים להיות בשוליים החברתיים?       

האם נגזר עליהם לחיות בלחץ וחרדה חברתית? בתחושת כישלון וחוסר מסוגלות?

ממש לא!

זה לא חייב להיות ככה…

הורים מספרים

איך אנחנו עושים את זה?

בסטודיו מעברים יש לנו דרך ליצור פריצות דרך

חוגי התעמלות בקבוצות קטנות עם יחס אישי ומעמיק ושימת לב למבנה הגופני והאישיותי של כל אחד מהילדים. אין השוואה בין הילדים.   

גישת ההוראה מבוססת על הסקרנות הטבעית של הילדים ועל עולם המושגים שלהם. פיתוח הגוף והמודעות הגופנית נעשים בעזרת מכשירים המגרים לתנועה מאתגרת ויצירתית ובעזרת משימות תנועה יצירתיות ומגוונות כך שהילדים משתוקקים לבצע אותן ולא נמנעים מהן.  

באולם ההתעמלות עוברים הילדים חוויות דומות לאלו שהם חווים מחוצה לו כמו דחיית סיפוקים, שיתופי פעולה, גבולות, פתרון בעיות, תנועה ברצפים ריכוז וקשב, התמודדות עם כישלון ופיתוח תחושת מסוגלות. כך שהיישום בעולם "האמיתי" מתרחש בטבעיות.

השיעורים הינם פרי פיתוחה של ורד איס אפרים, מורה ומטפלת בעלת ניסיון רב שנים וידע מקצועי עשיר בחינוך גופני, במחשבת הגוף ובפסיכותרפיה.

חוגי התעמלות לילדים, בסטודיו מעברים,
יוצרים לילדים בסיס לבריאות גופנית ונפשית לכל החיים!

והתוצאות? לא מאחרות לבוא

מה עוד בסטודיו?

שיעורים פרטניים לילדים עם סרבול תנועתי, קושי בוויסות חושי או בעיות יציבה כמו: כתפיים מעוגלות, פלטפוס, ברכי או ברכי איקס, היפו טונוס, היפר טונוס ועוד. ילדים המקבלים שיעורים פרטניים יכולים תוך כדי טיפול או לאחר זמן, להשתלב בקבוצות התעמלות הקיימות.