שיעורים בלייב

רחוק? אין חניה? יורד גשם?

שיעורי התעמלות קבוצתית בלייב, בלי לצאת מהבית

רובינו זקוקים למסגרת קבועה כדי להתעמל באופן רציף ומסודר. קבוצת התעמלות בריאותית קבועה מעניקה הרבה מוטיבציה וכוח. יש משהו באינטראקציה החברתית שמדרבנת אותנו להמשיך. הבעיה היא שזה דורש לצאת מהבית ולהרבה אנשים זה פשוט לא עובד. האלטרנטיבה של לפתוח סרטונים ביוטיוב ולהתעמל לבד? עובדת עוד פחות! לנו בסטודיו מעברים יש פתרון מושלם. שיעורים בלייב! מתחברים בלייב לקבוצה קבועה ובשעות קבועות, שמתעמלת בסטודיו, מהבית שלך, ונהנים מכול היתרונות. גם קבוצת התעמלות וגם בלי לצאת מהבית.

ניתן להתעמל על מזרן, שמיכה, פרקט או שטיח. העיקר שיהיה לך נעים ונוח.

אפשר בכלל לחקות את התנועות של המורה דרך צפייה במסך קטן?

בהחלט! זה אפשרי בגלל סוג ההתעמלות שסטודיו מעברים מומחה אליו.  

שיטת מחשבת הגוף, משחר המצאתה, בשנות השישים, מאופיינת באופן שבו היא מעוברת למתעמלים. עיקר הדרך, היא לא דרך הדגמה, אלא בצורה מדוברת. כל התרגילים מתומללים בצורה קלה להבנה. זו הסיבה, שלא חייבים להגיע לסטודיו פיזית כדי לנוע לבריאות טובה אלא ניתן להשתתף בשיעורים בלייב, מרחוק.

מתאמנים ממליצים

איך מצטרפים לשיעורים בלייב?

זה פשוט מאוד. במהלך השבוע, מתקיימים מספר שיעורים קבוצתיים בסטודיו מעברים בחדרה. ישנם שיעורים שמועברים בבוקר ושיעורים הניתנים בערב. כל השיעורים מועברים בלייב וניתן להצטרף אליהם דרך אפליקציה חינמית של גוגל שנקראת DUE כל מה שצריך זה לתאם איתי, מראש, את הימים והשעות בהם יתאים לך להשתתף בשיעורים. להוריד את האפליקציה וזהו!

 

בימים ובשעות שבחרת להתעמל בהם, אצלצל אליך, דרך האפליקציה. החלקה קטנה שלך על כפתור "ענה" וזהו. הצטרפת לשיעור. נשמע קל? כי זה באמת קל! אפילו בני השבעים פלוס, פלוס שלנו, מצליחים. שלא לדבר על בני הארבעים, החמישים והשישים. לא צריך סיסמאות ולא תהליכי הרשמה.  אפליקציה פשוטה ואנחנו מחוברים.

רגע, יש לי שאלה...

איך אדע אם אני עושה את התנועות נכון? ואם לא אבין משהו?

כשהמצלמה תהיה ממוקמת מולך, אני אראה אותך וכמובן שלך תהיה אפשרות לראות אותי. גם אם המצלמה שלך תישאר כבויה, עדיין תוכל לשמוע אותי.  השיעור מתנהל כשיעור רגיל לכול דבר, מתוך הסטודיו עצמו. אם משהו לא ברור אפשר לשאול, אם צריך, אני עוצרת ומדגימה והכול נעשה ברוגע ובשלווה.

היה ויצא לך להתעמל בעבר בשיטת מחשבת הגוף, לא תהיה לך שום בעיה להשתלב בשיעורים בלייב. אם לא, כמה שיעורים פרטיים, בודדים, יספיקו לך להשתלבות מיטבית באחת הקבוצות.

יש לך משמעת של ברזל? מתאים לך להתעמל סולו?

בסטודיו מעברים יש לנו פתרונות במיוחד ליחידי סגולה כמוך.

לאנשים יוצאי דופן שרוצים ועושים. שאין להם בעיה להתעמל באופן יומיומי והם אפילו נהנים מזה. שלא זקוקים למסגרת קבועה כדי למצוא להם כמה דקות ביום להקדיש לגוף שלהם. שיש להם דרייב פנימי ויכולת למידה עצמית. יש לך את זה? זה הזמן לבדוק את האופציה של רכישת קורס דיגיטאלי. יש מצב שזה בדיוק מה שתמיד חיפשת.

התחבר.י למועדון של סטודיו מעברים