טיפולים פרטניים

טיפולים פרטניים ושיעורים

כאבי הגב הורגים אותך? הילד סובל מסרבול מוטורי? המתבגרת סובלת מעקמת?

טיפולים פרטניים במגע ובתנועה בריאותית לנשים וגברים, כמו גם שיעורים פרטניים בהתעמלות לילדים עם בעיות של סרבול מוטורי, שיווי משקל, קאורדינציה ועוד.

בסטודיו מעברים, ילדים, נוער ומבוגרים (מגיל 3 ועד גיל 83) מקבלים מענה אישי לקשת רחבה של בעיות שלד, יציבה ואורתופדיה בשיטת מחשבת הגוף.   

שיעורים פרטניים לילדים

שיעורים פרטניים לילדים נוצרו במטרה לעזור לילדים עם קושי בקואורדינאציה ובבשיווי משקל כמו גם לילידים עם בעיות שלד, כמו עקמת, גב כפוף, פלטפוס, היפו טונוס, היפר טונוס, ברכי X/ O או חגורת כתפיים חלשה.

שיעורי ההתעמלות הפרטניים בסטודיו מאפשרים, לילדים להתקדם בצורה מיטבית ואפקטיבית.   

מטרת העל של השיעורים הפרטניים, היא להביא את הילדים לרמה תפקודית איתה יוכלו להשתלב בקבוצות התעמלות, בסטודיו עצמו או מחוצה לו.  

השיעורים מהנים מאוד והתנועה בהם מותאמת באופן אישי לגיל, לאישיות, לקושי ולמצב הגופני של כל אחד מהילדים. את התרגילים בסטודיו משלימים גם תרגילים הניתנים בסוף כל שיעור, לתרגול בבית, על מנת לייצר המשכיות ורצף ולהחיש את השיפור במצב.    

הורים מספרים

טיפולים פרטניים לנשים וגברים

טיפולים פרטניים לנשים וגברים עם כאבי גב, צוואר, ברכיים, מפרקים ושרירים כתואה מבעיות שלד, פציעות או ניתוחים אורתופדיים. 

הטיפול הינו טיפול במגע בשיטת מחשבת הגוף והוא משולב עם תנועה בריאותית המותאמת באופן אישי לכול מטופל. את הטיפולים בסטודיו, משלימים סרטונים לתרגול בבית על מנת לזרז את תהליך השיקום וההחלמה.   

מכשור אורתופדי ומחוכי גב מנוונים את השרירים לעומת הטיפולים בשיטת מחשבת הגוף שעוזרים להם להתחזק. התמדה בטיפולים מאזנת את הגוף ללא צורך בתמיכה חיצונית.

מטופלים מספרים

טיפולים פרטניים בסטודיו מעברים, נעשית בשיטת מחשבת הגוף

מחשבת הגוף היא פרי פיתוחה של מייסדת השיטה –יוספה מיכאלי, פיזיותרפיסטית ומורה לחינוך גופני, והיא מבוססת על ידע, מחקר וניסיון בתחומי האנטומיה, הפיזיולוגיה, הביומכניקה והפתולוגיה ומורשים לעסוק בה

 רק מורים מוסמכים לשיטה, שעברו הכשרה מקיפה.

מה עוד בסטודיו?

שיעורי התעמלות קבוצתיים באווירה רגועה, שקטה ומשפחתית. השיעורים מונחים בצורה מילולית פשוטה ומדויקת וזו הסיבה שהם מועברים בהצלחה רבה גם מרחוק (דרך אפליקציה פשוטה של גוגל – DUE ).

יתרה מכך, ניתן לתרגל תנועה בריאה, בכול זמן ומכול מקום,  בעזרת  קורסים דיגיטאליים אותם ניתן לרכוש בקליק. 

התחבר.י למועדון של סטודיו מעברים