אודות

ורד איס אפרים

ורד איס אפרים, היא בוגרת המגמה לחינוך גופני מטעם סמינר הקיבוצים, מורה בכירה בשיטת מחשבת הגוף ומוסמכת לטיפול במגע בשיטה זו. 

מומחית לבעיות שלד, מפרקים ושרירים. היא מטפלת בבעיות כמו יציבה, מוגבלות תנועה, כאבי גב, צוואר וכדומה, גם כתוצאה מפציעות או ניתוחים על ידי תנועה בריאותית ומגע.  

מאבחנת ומטפלת בילדים עם DCD – הפרעה התפתחותית בקואורדינציה, כמו גם בילדים עם סרבול מוטורי, עם קושי בוויסות חושי ובתפקודי למידה נמוכים.  

בנוסף, ורד איס אפרים מלמדת בקורס להכשרת מורים, במכון ללימודי מחשבת הגוף, את שיטת מחשבת הגוף לילדים. 

לא מפסיקה ללמוד ולהתפתח. לחדש ולרענן. לפתח ולהשתפר.

הסיפור שלי ושל הסטודיו​

סטודיו מעברים פועל בחדרה משנת 1986 בהצלחה רבה.

אני מזמינה אתכם לקרוא איך הפך  הסטודיו מחלום לדרך חיים.

זה התחיל בחלום ילדות. חלום שהעלה חיוך על פניי, הלהיב אותי, ריגש אותי וקסם לי. להקים סטודיו משלי בו אוכל להעביר חוגי התעמלות לילדים בדרכי שלי. חוגי התעמלות אחרים מאלו שהשתתפתי בהם. שיעורי התעמלות שונים מאלו שמועברים בבתי הספר.

ככל שעבר הזמן כיוונתי את עצמי בדיוק למטרהזו. 

עם סיום לימודיי בחינוך גופני בסמינר הקיבוצים, פתחתי סטודיו להתעמלות בחדרה וקראתי לו "סטודיו מעברים". את הקבוצות בסטודיו ואת הרחבתו, בניתי יש מאין. משנה לשנה לא רק שנוספו עוד קבוצות, אלא גם תחומי הפעילות ומגוון הגילאים גדל.

החלום קרם עור וגידים. היה לי ברור שאני רצה למרחקים ארוכים. במקביל לבניית הקבוצות המשכתי ללמוד ולהשתלם אצל טובי המורים לתנועה בארץ.

בשנת 1991 במהלך שיטוטי בעולמות שונים של התעמלות, גיליתי את שיטת מחשבת הגוף והתאהבתי בה. זה לא עבר לי עד עצם היום הזה. 

לשמחתי, מחשבת הגוף היא שיטה שהולכת ותופסת מקום של כבוד בשדה הפעילות הגופנית כהתעמלות המביאה ערך מוסף לבריאות ולאיכות חיים.

ורד אפרים

לימודי ההוראה בשיטת מחשבת הגוף והטיפול בה, ערכו 4 שנים

לימודים אלו, כמו גם הניסיון הרב שרכשתי, עם השנים, ביססו את מעמדי כבעלת מקצוע וכיוון ייחודי. לימוד וחקירת הגוף האנושי בהם אני ממשיכה עד היום, מעניקים לי עוגן, השראה ומעוף.

סטודיו מעברים מעוצב ומטופח מתוך חשיבה על נוחיות מירבית למתעמלים.

חשיבה זו הובילה אותי להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות להעברת שיעורים מרחוק, בלייב כמו גם לפתח קורסים דיגיטאליים  לטובת מי שמעדיפים להתעמל מהבית, שגרים מחוץ לחדרה או לכאלה שאוהבים להתעמל בזמן ובמקום שמתאים להם. 

הרצון, היוזמה והנחישות שלי ליצור ולהעביר חוגי התעמלות איכותיים

עוזרים לי לפתח את הסטודיו כמרכז ייחודי לחוגי התעמלות למעוניינים לטפח מודעות גופנית והרגלים נכונים של יציבה נכונה.

אני מזמינה אתכם לבקר בסטודיו או ליצור איתי קשר, ולראות איך החלום שלכם, לנוע בקלות ובכיף, הופך למציאות!

מחכה לכם
ורד איס אפרים

התחבר.י למועדון של סטודיו מעברים