נוער

גיל ההתבגרות הוא תקופה המאופיינת בצמיחה מהירה ושינויים הורמונאליים המשפיעים על מבנה הגוף, הארגון הגופני ואיכות התנועה. בני נוער הנוטים לשבת שעות מול המחשב והטלוויזיה, עלולים להתחיל לסבול מבעיות בריאותיות כמו כאבי ראש, כאבי גב וקושי בתנועה. רבים נוטים בתקופה זו של חייהם לפתח יחס שלילי כלפי גופם.

בעיות אילו לא חייבות להיות הכרח המציאות!

מתבגרים המתעמלים ב-'מעברים', הופכים להיות מתבגרים חיוניים ודינאמיים האוהבים את גופם ומעריכים את אישיותם. התעמלות בשיטת 'מחשבת הגוף', מתאימה הן לנוער שאינו שוחר תנועה או התעמלות אינטנסיבית והן לאלו שלומדים תחומים כמו מחול, תיאטרון וספורט- בהם השליטה בגוף היא משמעותית ומקדמת.

חוגי התעמלות לנוער בשיטת 'מחשבת הגוף', מדריכים את המתבגרים ל"ארגן" את הגוף באופן יציב ומאוזן, לנוע נכון ולנהל את גופם ממקום של בחירה וכוח. התנהלות זו יוצרת הרגשת עוצמה.

הקניית הרגלים ליציבות נכונה ותנועה נכונה, מהווים בסיס לגוף בריא וחזק לכל החיים!

התעמלות בשיטת 'מחשבת הגוף', נחשבת כ-התעמלות בריאותית מאחר והיא מתייחסת לא רק אל התנועה עצמה, אלא גם אל הגוף המבצע אותה.

'מעברים' נותן מענה מיוחד לנערים ונערות בעלי בעיות אורטופדיות כמו: עקמת, קיפוזה, כתפיים מעוגלות, פלטפוס ולכאלו הסובלים מכאבים גופניים כמו: כאבי גב, כאבי צוואר וכאבי ברכיים. 'מחשבת הגוף' מטפלת בהצלחה בעקמת ללא צורך במחוכים ו/ או בהתערבות כירורגית היכולים להיות הרסניים לגופו של הילד ולנשמתו בגיל זה וכן בבעיות פלטפוס ללא שימוש במדרסים.

הטיפולים הפרטניים נעשים בעדינות ותואמים לגישה המקצועית של שיטת מחשבת הגוף.
קראו עוד על הטיפולים הפרטניים של 'מעברים'.

  • רוצים לשאול אותנו עוד על מחשבת הגוף? התקשרו: 052-4044603 04-6332807
  • או כתבו אלינו