קורסים דיגיטליים

התעמלות בשיטת מחשבת הגוף מכול מקום ובכל זמן בעזרת קורסים דיגיטליים

משמעת עצמית היא בילט אין אצלך? לימוד עצמי מעולם לא הפחיד אותך? (להפך, למדת מלא דברים ככה), תרגול עצמי ויום יומי אינו זר לך?    

הגעת למקום הנכון!

במיוחד בשבילך יצרתי קורסים דיגיטליים אפקטיביים לשחרור מכאבי גב תחתון, כתפיים כואבות ושכמות תפוסות. כל זה בלי להגיע לסטודיו ובלי להתחבר בלייב. פשוט בעזרת סדרת סרטוני וידיאו, עם תרגילים מונחים, שיש לבצע כמה דקות ביום, כל יום. אין צורך בידע מקדים או בהכנה מיוחדת.

 איך זה עובד?

כל קורס בנוי מסדרת סרטונים (בין 8 ל-20 דקות) של התעמלות בריאותית בשיטת מחשבת הגוף. רמת הקושי של הסרטונים עולה בהדרגתיות וניתן לבצעם מכול מקום ובכל זמן. בבית, בעבודה, במלון ואפילו בחוף הים. כל מה שצריך זה לצפות בסרטון שאותו רוצים לתרגל בין פעם לפעמיים, ואחר כך פשוט להקשיב להנחיות ולתרגל. כל התרגילים מתומללים באופן פשוט וברור. כמה פשוט ככה זה אפקטיבי.

ורד אפרים בסטודיו

הקורסים הדיגטליים

ורד אפרים

שחרור מכאבי גב תחתון

כאבי גב תחתון הם סוג של "אסון". כואב כשיושבים, כואב כשקמים, כואב כשמתכופפים. הקורס הדיגיטאלי "שחרור טבעי מכאבי גב תחתון" ילמד אותך תרגילי תנועה בריאותיים שישנו לך את החיים בלי ליטול כדורים, למרוח משחות או להיתמך בעזרים.

שחרור מכאבי גב עליון

כל העולם מונח על הכתפיים שלך? הקורס הדיגיטאלי "שחרור טבעי מכאבי גב עליון" ילמד אותך איך לשחרר מתחים, להרפות נוקשות ולהפיג כאבים בכתפיים, בשכמות ובצוואר. תרגול תנועתי עדין ובריא, יחד עם נשימה נכונה יעלו אותך על מסלול חיים בריא, חיוני ומיטיב.

מתאמנים מספרים