טיפולים פרטניים

טיפולים ושיעורים פרטניים  

כאבי הגב הורגים אותך? הילד סובל מסרבול מוטורי? המתבגרת סובלת מעקמת?

ומה עכשיו?

כדורים? חגורת גב? משחות?

זה לא חייב להיות ככה …

בסטודיו מעברים ילדים, נוער ומבוגרים מגיל 3 ועד גיל 83 מקבלים מענה לקשת רחבה מאוד של בעיות, כל אחד על פי צרכיו, באופן פרטני.

שיעורים פרטניים לילדים

ילדים עם קשיים בקואורדינאציה ושיווי משקל, עקמת, גב כפוף, פלטפוס, היפו טונוס, היפר טונוס, ברכי X/ O וחגורת כתפיים חלשה, מגיעים לשיעורי התעמלות פרטניים בסטודיו על מנת לקדם אותם בצורה אפקטיבית יותר.  

מטרתם של השיעורים האישיים, בסופו של דבר, היא להביא את הילדים לרמה תפקודית איתה הם יוכלו להשתלב בקבוצות התעמלות בסטודיו עצמו או מחוצה לו.  

השיעורים מהנים מאוד והתנועה מותאמת באופן אישי לגיל, לאישיות, לקושי ולמצב הגופני של כל אחד מהילדים. את התרגילים בסטודיו משלימים גם תרגילים, הניתנים בסוף כל שיעור, לתרגול בבית על מנת לייצר המשכיות ורצף ולהחיש את השיפור במצב.    

הורים מספרים

טיפולים פרטניים לנשים וגברים

נשים וגברים עם בעיות שלד, מפרקים, כאבי גב, צוואר, ברכיים ועוד, עם פריצות דיסק או אחרי ניתוחים ופציעות, מקבלים טיפול פרטני, בסטודיו מעברים. הטיפול הינו  טיפול במגע בשיטת מחשבת הגוף משולב עם תנועה בריאותית המותאמת באופן אישי. את הטיפול בסטודיו, משלימים סרטונים לתרגול בבית על מנת לזרז את תהליך השיקום וההחלמה.   

מכשור אורתופדי ומחוכי גב מנוונים את השרירים, טיפולים בשיטת מחשבת הגוף, עוזרים להם להתחזק. התמדה בטיפולים מאזנת את הגוף ללא צורך בתמיכה חיצונית.

מטופלים מספרים

שיטת מחשבת הגוף היא פרי פיתוחה של מייסדת השיטה –יוספה מיכאלי, פיזיותרפיסטית ומורה לחינוך גופני, והיא מבוססת על ידע, מחקר וניסיון בתחומי האנטומיה, הפיזיולוגיה, הביומכניקה והפתולוגיה ומורשים לעסוק בה

 רק מורים מוסמכים לשיטה, שעברו הכשרה מקיפה.

מה עוד בסטודיו?

שיעורים קבוצתיים בסטודיו מטופח ומאובזר, באווירה רגועה, שקטה ומשפחתית.  השיעורים מונחים בצורה מילולית פשוטה ומדויקת. כמעט ואין צורך בהדגמות.

זו הסיבה שהשיעורים מועברים בהצלחה רבה גם מרחוק (דרך אפליקציה פשוטה של גוגל – DUE ) וגם דרך קורסים דיגיטאליים אותם ניתן לרכוש ולתרגל בכול זמן ומכול מקום. מתאים לכם לא להזיז את האוטו מהחנייה? אבל רוצים לו"ז שיעורים קבוע והרגשה של קבוצה? אתם מוזמנים לקחת חלק בשיעורים שבסטודיו, רק… מרחוק.

רוצים להתעמל בזמנכם החופשי בלי תלות בימים ובשעות שבהם מתקיימים השיעורים? בדקו את האופציה של רכישת קורס דיגיטאלי. יש מצב שזה בדיוק מה שאתם מחפשים.