טיפולים פרטניים

גילו לך פריצת דיסק?
מצאו למתבגרת עקמת?
לילד יש חגורת כתפיים חלשה?

התעמלות בריאותית פרטנית או כפי שהיא מכונה גם, התעמלות טיפולית, בשיטת 'מחשבת הגוף', מטפלת ביעילות במקרים של בעיות אורטופדיות כמו: פריצת דיסק, פלטפוס, עקמת, קיפוזה, היפו טונוס, היפר טונוס, ברכי איקס / או וחגורת כתפיים חלשה, במקרים של קשיים בקואורדינאציה ובארגון גופני, ובמקרים של כאבים גופניים כאבי גב, כאבי צוואר או כאבי ברכיים.

התעמלות בריאותית מאפשרת שיפור משמעותי במצב הקיים ללא צורך בשימוש במדרסים (במקרים של פלטפוס), או במחוך (במקרים של עקמת).

טיפולים בשיטת 'מחשבת הגוף' הם פרי פיתוחה של מייסדת השיטה –יוספה מיכאלי, פיזיותרפיסטית ומורה לחינוך גופני, ומבוססים על ידע, מחקר וניסיון בתחומי האנטומיה, הפיזיולוגיה, הביומכניקה והפתולוגיה.

מורשים לעסוק בהתעמלות טיפולית בשיטת 'מחשבת הגוף' רק מורים מוסמכים לשיטה, שעברו הכשרה בת שנתיים.

הטיפולים מתבצעים באופן פרטני (בנפרד מהקבוצות), והם טיפוליים מערכתיים הכוללים מגע, תנועה והנעה פאסיבית המותאמים לגוף המטופל.
התמדה בטיפולים מביאים למצב בו הגוף מאוזן ללא צורך בתמיכה חיצונית. בעוד מכשור אורטופדי ומחוכי גב מנוונים את השרירים, טיפולים בשיטת 'מחשבת הגוף', עוזרים להם להתחזק.

'מעברים' נותן מענה אפקטיבי לילדים, נוער ומבוגרים הזקוקים לשיקומים אורטופדיים כתוצאה מתאונות או מחלות. התעמלות שיקומית מתבצעת בעדינות בהתאם לגישה המקצועית של שיטת 'מחשבת הגוף'.

הטיפולים פרטניים בשיטת 'מחשבת הגוף', מאפשרים לילדים נוער ומבוגרים להשתלב בקבוצות התעמלות קיימות תוך מספר טיפולים או לקבל טיפולים במקביל אליהן ובכך לזרז את השיפור בתנועה.

קראו עוד על התעמלות בריאותית בשיטת 'מחשבת הגוף'.

להתייעצות בנושא של טיפול פרטני צרו קשר או טלפנו: 052-4044603 04-6332807